آموزش سرمایه های انسانی، از نیازهای اولیه توسعه پلفترم های کسب و کار است. این مهم به ویژه در صنعت حفاری کشورمان، به حلقه مفقوده زنجیره تولید ارزش تبدیل شده است. شرکت فنی و مهندسی درکاوش با درک نیازهای آموزشی در این بخش از صنعت معدنکاری، دپارتمان تخصصی آموزش را کلید زده و به خوبی توانسته است از همین طریق، به تربیت سرمایه های انسانی مورد نیاز خود در زمینه های مختلفی همچون اپراتوری حفاری، اپراتوری تعمیرات و نگهداری دستگاه های حفاری، کارشناسی تعمیرات و نگهداری، کارشناس ایمنی، و بهداشت محیط کار، بپردازد.

همچنین شناسایی نیاز های آموزشی  و مهارتی و  تدارک دوره های آموزشی حین خدمت برای کارکنان شرکت، متناسب هر رشته و تخصص، از وظایف دپارتمان آموزشی شرکت فنی و مهندسی درکاوش است.

تیم تخصصی دپارتمان آموزش، متشکل از نخبگان صنعت حفاری اکتشافی غیر نفتی، مهندسی معدن، مهندسی مکانیک، HSEE، آماده همکاری با سایر همنوردان در جهت رفع نیاز های مهارتی و حرفه ای فعالان بخش حفاری اکتشافی غیر نفتی می باشد.

 

فعالیت های آموزشی ارائه شده تا کنون

دوره آموزشی- مهارتی تربیت حفار اکتشافی مغزه گیری

دوره آموزشی عیب یابی و تعمیرات تخصصی موتور های دیزل

دوره آموزشی عیب یابی و تعمیرات تخصصی هیدرولیک ماشین های حفاری

دوره آموزشی- مهارتی مدیریت گل حفاری

دوره آموزشی مدیریت تعمیرات و نگهداری دوره ای

دوره آموزشی HSEE تخصصی صنعت حفاری

دوره آموزشی تخصصی مدیریت منابع انسانی

دوره آموزشی تخصصی مدیریت پروژه های حفاری

انتشارات

نگارش و انتشار کتاب تخصصی راهنمای حفاری اکتشافی، برای مدیران، کارشناسان و هنر آموزان

کتاب حاضر، به عنوان یک مرجع تخصصی عملی و با هدف رفع نیازهای روزمره برای فعالان صنعت حفاری طراحی و مورد نگارش قرار گرفته است.

علاقمندان برای تهیه کتاب می توانند با اتحادیه حفاران غیر نفتی ایران و همچنین دپارتمان آموزشی شرکت فنی و مهندسی درکاوش ارتباط برقرار نمایند.

نگارش و ترجمه مقالات تخصصی افزایش راندمان حفاری اکتشافی

جهت تهیه مقالات مرتبط با آخرین دستاوردها در زمینه حفاری اکتشافی می تونید از قسمت دانلودها، استفاده نمایید.